Jsi na Facebooku a hraješ Pet Socielity?Tak si mě přidej//Májinkaa Tůmová

Celebrity


Pozastavení-jsem na táboře(14 dní)

↓Copy with source↓

Můj příběh

5.díl scene girl

15. března 2009 v 20:32
v minulém díle :

FRANTA SE LÍBÁ S LILI!!!!!

Pro Alici je to hrozný šok!! Franta jí před pár minutama vyznával lásku a teď se tu cicmá s jinou! A ta jiná je dokonce její BF - LiLi!!!Alice rychle přiběhla k Frantovi a dala mu facku. Ty hnusnej červe?? Co to má jako bejt? Franta se však bránil : Ne promiň já za to nemůžu. To LiLi, přitáhla mě k sobě a začla mě líbat! .... (rozhovor Alice+Franta+Lili)
Alice-to tak!! potají ste se spolu scházeli viť??
Franta- ne zlati počkej uklidni se. Vážně může za to LiLi
Lili- co kecáš ty proutníku to ty sis začal

4.díl

25. prosince 2008 v 18:39
V MINULÉM DÍLE - Vel jen položila opatrně foťák na zem a zdrhala pryč.

Co ale netušila : ve Frantovém foťáku zbyla ještě jedna Alicina fotka.

Najednou lukáš vykřikl : Kravka!Ukaž vymazala ti všechny fotky?Jo.řekl Franta.Skutečná pravda byla, že se Alice Frantovi už dlouho líbila.A teď může mít jednnu její fotku jen pro sebe.Když pak večer přišel Franta domů, Alicina fotka měla místo vedle Frantové postele.A kyž už byl čas jít spát, Franta políbil fotku a řekl : aby se ti dobře usínalo.To ale Alice se nervovala.Bože bože bože, opakovala si pořád dokola.Něvěděla co teď bude, jestli starosti nebo úleva.Něvěděla jestli ty fotky někde skončí.A protože Alice hrozně ráda píše, zapla počítač a skládala básničky o Frantovi :
vnikl ďábel
do jeho těla
od té do by do jeho očí
jsem se už nikdy nezahleděla ......
no však víte samý takovýhle nesmysli o jeho duši, očích atd.Když dostala odvahu, brnkla Frantovi.Jenže Franta už spal jako dudek.A protože byla Alice hrozně vynervovaná, začala hysterčit - bože určitě mi to nezvedá, protože na svym kompu moje fotky upravuje, aby je zejtra zveřejnil!Och bože to ne!Když se ráno probudila a musela jít do školy, začala brečet.Určitě jí Franta poníží!Když ale uběhl ten dlouhý den, fotky nikde nebyly pověšený.Alice sebrala všechnu odvahu a došla za Frantou.
rozhovor (Alice a Franta)
Alice - ahoj hele proč si mě včera vyfotil?
Franta - chtěl jsem mít nějakou tvoji fotku
Alice - no ale existujou i jiný druhy fotek!
Franta - jo no promiň
Alice - slib mi že ji nikdy nikomu neukážeš!
Franta - ale proč bych to dělal když tě miluju
Alice - což_(franta jí políbil)
Alice - co to děláš
Franta chci s tebou chodit
Alice byla v sedmém nebi ale zdálo se jí to diný všechno se to odehrálo tak rychle.Pak se Franta mrknul na hodinky a řek - Jé už musim běžet tak pa!Hned v tu chvíli k Alici přiběhla Vel - ahojky novinka všechny fotky z jeho foťáku sem vymazala.Alice jí odpoví ať už to nechá plavat, a že náhodou s Frantou chodí.Pak holky půjdou tím směrem co šel franta pryč.Jenže za rohem je čeká šok!!

FRANTA SE LÍBÁ S LILI!!!!!

CO SE STANE PAK?

3. díl

1. prosince 2008 v 17:36
V minulém díle - POHROMA!!!

Alice totiž byla na ostro! Stála tam tak uprostřed města úplně nahatá!


Vel viděla, jak Alice pomalu červená.Myslela si, že jí každou chvíli natáhne, ale k jejímu překvapení si Alice sukni natáhla, usmála se a řekla. upsss! Jak už Vel řekla, Alice byla moc velká slušňačka, aby se s ní začala třeba prát.Pak Alice ale začala utíkat.Moc rychle utíkat.Tal rychle, že jí Vel nestíhala.Alice se jí už strácela z dohledu.Ale proč utekla? No jasně.Vel uviděla bandičku kluků hodně blízko no a - mezi nima byl i Alicin idol. Náramě se bavili jak na účet Vel, tak na účet Alice. Tak to se ti povedlo! řekl Kuba, který se málem udusil smíchy.Tak to je v háji! Alice už se mnou nikdy nepromluví, pomyslela si Vel. To ale nebylo všechno.Aliciin idol, ten o kom si myslela, že je tak skvělý, schválně vytáhl svůj nový foťák a měl 3 snímky, jak má Alice rudý obličej a stáhnutou sukni.I když není to zase tak strašný. Alice měla silonky. Každopádně Vel musí ty fotky dostat zpět! No, a nápad byl na světě. Franta (idol od Alice) miloval k smrti Britney. A vlastně i celá jeho partička. Takže Vel šla ke kluků blíž a začala nějako debatu (Kubo, není tahle mikina stará deset let? nebo Hej Lukáši máš něco na zadku! XD), aby odlákala pozornost. A potom najednou vykřikla : Kluci, tamta holka vypadá jako Britney! Samozřejmě se všichni kluci otočili a v tom okamžiku Vel Frantovi šlohla foťák. A Franta to ani nepostřehl, protože byl zaneprázdněný hledáním holky jako je Britney. SUPER! Teď ty fotky jenom vymazat a ........... JE TO! Fotky už ne-existují! Ehm ehm naval! A-ou! Přímo za vel stál Franta s děsným výrazem. Vel jen položila opatrně foťák na zem a zdrhala pryč.

Co ale netušila : ve Frantovém foťáku zbyla ještě jedna Alicina fotka.

CO BUDE DÁL?

2. díl

28. listopadu 2008 v 18:08
V minulém díle - Vypadala jak totální zhulenec. S úsměvem na tváři vešla do třídy. Bohužel tady se Vel špatná nálada hned vrátila. Před ní stála učitelka a držela písemky v ruce....

Učitelka má na tváři velice škodolibý úsměv.Vel by se nejradši na místě propadla.Hned se rozeběhla k lavici a zabořila nos do učebnice z matiky.Proč si na nic z učebnice nevzpomíná? Proč? Proč zrovna teď !?

Trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Zvoní! Začala hodina! Vel si nic nepamatuje. Do třídy vtrhne rozcuchaná učitelka a řekne : Tak, děti, dneska vás čeká obtížný test, ale doufám, že si s ním aspoň někdo bude vědět rady. Učitelka se znovu usměje, jakoby bylo všechno OUKEJ. Jenže nic tady není OUKEJ! Vel pochopila, že Lili měla pravdu, učitelka si na ní opravdu zasedla. Vel byla v koncích. Při písemce se potila a potila, až byla cítit na deset metrů daleko. Jak se jenom tohle dá přežít. Najednou se k její noze přikutátel malý, zmuchlaný papírek. Vel ho opatrně rozevřela a viděla všechny vzorečky z matematiky, jaké byly v písemce. Tahák! Tak to určitě byla Lili, pomyslela si Vel a ušklíbla se. Jo, to rozhodně byla ona. Alice, tak ta je na tohle moc velká slušňačka. Na konci hodiny musel každý písemku odevzdat, i ten, kdo ji neměl úplně dokončenou. Vel nenápedně pošeptala Lili : Díky, si super kámoška! Lili se divně ušklíbla, jakoby vůbec nevěděla o čem to Vel mluví. Když to nebyla Lili, tak kdo teda? Alice? No tak to ani náhodou! V tom Vel něco napadlo. A co když to byl Tom? Že by si jí konečně všimnul? Když začala hodina, učitelka už měla písemky rozdělené na dvě hromádky, - na jedné hromádce jsou povedené písemky a na dtuhé nepovedené písemky - jako to dělala vždycky. Nejprve začala číst jména detí, co měli ty nezdařené práce. Vel doufala, že její písemka bude na té kladné hromádce. A asi se jí to podařilo. Neuslyšela svoje jméno. Teď šla na řadu ta druhá hromádka - zdařené práce. Vel naštěstí uslyšela svoje jméno! JUPÍÍÍ! Záhadou je kdo jí ale poslal ten tahák. Vel na to hned po škole přestala myslet, protože jí Alice s pláčem navrhla, jestli s ní půjde nakupovat ( Alicina písemka byla totiž na té horší hromádce a pokud by se to dozvěděli rodiče, dostane domácí vězení. ) S radostí to přijala, bohužel na nákupech se totálně strapnila. Okolo nich totiž prošel Tom a usmál se, a Vel od něj nemohla odtrhnout oči, takže narazila do sloupu. Pak zase uklouzla na ledě a jak padala, chytla se Aliciny sukně.

POHROMA!!!

Alice totiž byla na ostro! Stála tam tak uprostřed města úplně nahatá!

↓ CO BUDE DÁL? ↓

1.díl

24. listopadu 2008 v 18:21
--je úterý a Vel právě probudil budík.Netěšila se do školy, do té odporné hrozné školy.Ze své postele se Vel podívala na kalendář.Úterek měla označený červenou fixou.Ale roč? Vel si nemohla vzpomenout.Pomalu vstala z postele.Bolely jí záda a dunělo jí v hlavě. Vel zamířila ke skříni a oblékla si svoje nové džíny, triko s Audrey Kitching a růžovou mikinu.Když se znovu podívala na kalendář na nočním stolku u postele, znovu přemýšlela, proč má dnešek označený červeně. Vel šla do koupelny : osprchovala se ledovou vodou, učesala, vyčistila si zuby a pak se dala do líčení. Už aby byly prazdniny! povzdychla si Vel. Bohužel byl Skoro prosinec a do prázdnin opravdu chybělo až moc. Když Vel vyšla z domu, skoro každý soused měl na zahradě vánočí výzdobu. Tak brzo! Vel si vzpoměla, že nemá ani dárky. Alice a Lili jí už čekaly před šolou. Vel na ně jen líně mávla rukou a beze slova je obešla.Lili pošeptala Alici : To víš, nediv se, je to hrozný, když si na tebe matikářka zasedne. Lili ale tolik řvala, že jí slyšeli snad všichni kolemjdoucí. Na mě si ale nikdo nezasednul! Zvlášť ne matikářka! rozzlobila se Vel. A právě teď jí to trklo. Jak mohla Vel na tokovou důležitou věc zapomenout? Tím se všechno vysvětluje. Proto měla úterek označený červenou fixou a proto jí bolí hlava a celá záda. Celý večer se hrbila nad učebnicí z mtematiky a učila se.

Dneska se píšou písemky z matiky!

Problém byl v tom, že Vel se během spánku všechno vykouřilo z hlavy. Vel měla takový divný pocit, jako kdyby padala a padala, byla jí hrozná zima a chtělo se jí zvracet.
Když šla celá zhroucená do třídy, ve dveřích se objevil Tom. A najednou Vel přestala padat, celá roztála a na žaludek už vůbec nemyslela. A-AHOJ Vel. pozdravil Tom. Vel se ale jenom uchichtla, byla kvůli Tomovi úplně mimo. Vypadala jak totální zhulenec. S úsměvem na tváři vešla do třídy. Bohužel tady se Vel špatná nálada hned vrátila. Před ní stála učitelka a držela písemky v ruce....

↓ co myslíš, že se stalo pak? ↓

úvod

23. listopadu 2008 v 19:34
takže chci napsat příběh o sceen girl tak doufám že se to bude líbit

Jméno - Vel
Roky - 13
Styl - sceene
Nej kamarádky - Alice, Lili
Tajná láska - Tom
Nejoblíbenější star - Audrey Kitching
 
 

Reklama