Jsi na Facebooku a hraješ Pet Socielity?Tak si mě přidej//Májinkaa Tůmová

Celebrity


Pozastavení-jsem na táboře(14 dní)

↓Copy with source↓

Duben 2009

2. kolo SONC

29. dubna 2009 v 15:52
so-crazy-girl-princezznaWeb
Ashley Tisdale

tak zas po dlouhý době

29. dubna 2009 v 15:40 deník
tak zas píšu do deníku po dlouhý době x))
dneska sme psali testy...
z čéjiny a matiky

čéjina - hodně lehká, myslela sem si, že z ní budu mít plnej počet bodů, jak byla lehká
matika - příšerně těžká, myslela sem, že z ní musim mít aspoň 2

podívejte se jak to dopadlo....

čéjina - asi 4 chyby v celým dvoustránkovým testu..do plnýho počtu bodů mi chyběj asi 4 body
matika - plnej počet bodů úplně z celýho testu...JOOOOOO!!

některý lidi si myslej že sem šprtka pač sem na vízo neměla eště ani jednou horší známku než 1...a to jak ze čtvrtletí nebo ze závěrečnýho a posledního víza x))
ale víte co dělaj šprti?? celej den se doma vězněj jenom aby se mohly učit ! ale mě to prostě od malička pálí .-) tak už si sakra nemyslete, že sem šprt!!!!

jo a pořád se mi líbí jeden kluk od nás ze třídy, ae nikdo to zatim neví, ani moje nejlepší kámojda ne..návštěvnost...ta zůstává stejná ae mě to newa..jo a nechcete mi někdo udělat dess?


Shanghai Expo in Vancouver - 25/04/2009

28. dubna 2009 v 16:11 Akcičky :)
avrilka napsala další vzkaz!!

Ahoj všichni,
v pátek jsem byla ve Vancouveru, byla jsme poctěna jako kanadský velvyslanec pro větové Expo 2010, Shangai, Čína. Je to opravdu vzrušující, jak je to poprvé, kdy Čína hostila světové Expo a téma je: "Lepší město, lepší život". Je to opravdu cool, že více než 200 zemí a mezinárodní oragenizace se setkávají na světovém Expo. Šangaj vytvoří lepší budoucnost pro celý svět. Hrála jsem ve 2 show v Šangaji. Je to veliké město, a těším se na návštěvu zase příští rok! Avrilsem z5

26. dubna 2009 v 18:00 deník
tak ahojky moje milovaný sbčka a lidi co sem chodíte..na aukro.cz se dražila podepsaná fotka avril a jenom kvůli mýmu blbýmu odjezdu sem si jí nemohla koupit..teď už je bohužel pryč x(((
ale stejně, asi budu mít za vízo foťáček Canon, ae nevim to jistě..taky sem na netu sehnala fotku jessici simpson..nejde ale o to, že jess nemá kalhotky ale o krybičku která vypadá jako od canonu x)))


AHF vs. Avril

23. dubna 2009 v 19:34 Hot neWs!
nic nemám proti AHF, jejich hudba je hezká x)) jenže mi přijde že tohle video připomíná trošku klip na Sk8 boi a to a-á na začátku je jako v písničce my happy ending..x))


komplet AD

20. dubna 2009 v 20:58 Abbey Dawn
komplet AD

GAGA vs. Avril

20. dubna 2009 v 20:57 Avril fotosky
nejdřív GAGA kopírovala Aguileru a teď se její fotka podobala fotce Avril..Nemyslim že by chtěla GAGA Avrilku kopčit ale je fakt že ty fotky sou si podobný x))


Malibu 19/04/2009

20. dubna 2009 v 20:50 Avril paparazzi
zdrojík zase na fotkách x) www.avril-in-concert.blog.cz


Canon-nové fotky

20. dubna 2009 v 20:49 Avril fotosky

moc krásný fotky :) zdroj na fotkách x)))

new canon videjko

20. dubna 2009 v 20:42 Avril L-videa
moc krásný videjko avrilka tam vypada fakt dost dobře


děkuju-všimněte si!

17. dubna 2009 v 21:34 deník
tak předem děkuju všem lidičkám který mi napsali do předchozího článku o čárlíkovi..x) ste opravdu moc hodný a pokud to někoho zajímá-čárlík je už vph jenom se někdy počůrává x)))
a ty sbčka který nejsou slepý si určo všimly že sem je vymazala (ty co nemaj blog o avrilce)
kdo chce bejt od teď moje sb musí napsat do tohohle článku...SB??...
fakt SORRY! ale já to takhle chci x(((

můj pejsek..co když umře?

16. dubna 2009 v 20:40 deník
mám doma 3letého yorkšírka, je to hrozně energický pejsek...jako štěně nebyl vůbec nemocný, furt jenom běhal...začlo to asi před půl rokem a Čárlík měl první záchvat epilepsie - záchvaty a křeče po celém těle při kterých nedokážete chodit, házíte sebou o zem, cukáte hlavou....Tehdy jsme nevěděli jak to může dopadnout.Tyhe záchvaty měl čárlí asi jenom 1nou za měsíc a tak nám to nedělalo takovou hlavu..Ne že by nám ho nebylo líto ale pak to bylo čím dál tim víc horší..Čárlí zvracel a házel sebou o zem, klepal se..stávalo se to furt častějš a častějš...teď už je čárlí hodně nemocnej,před pár dny ještě zvracel krev, cukal hlavou, házel sebou, klepal se a nechtěl jíst..musel na veterinu kde mu napíchali asi 6 injekcí x( dali mu kapačku ...dneska sem tam na veterině byla taky a zase mu dávali kapačkou nějakou umělou výživu protože nechtěl jíst..chudák se klepal protože po kapačce následovala ještě jedna injekce ale pak to bylo oukej x) dneska mi dokonce ukous rohlík z ruky takže je nejspíš docela v poho..jenom se modlim aby se jeho stav zase nezhoršil, protože pak by musel na operaci a to vážně nechci x(