Jsi na Facebooku a hraješ Pet Socielity?Tak si mě přidej//Májinkaa Tůmová

Celebrity


Pozastavení-jsem na táboře(14 dní)

↓Copy with source↓

Červenec 2008

zde jsou fotky...

17. července 2008 v 19:55 Avril fotosky
tak lidi moje sestra si založila blog který se jmenuje stargalerie.blog.cz
bude mooooc ráda když se jí na ten blog juknete.momentálně spolu moc nevycházíme ale přesto jí to udělá radost.
některé fotky od ní kopíruju ( samozřejmě se zdrojem ) tak jestli se na některé z nich chcete podívat klikněte zde! doufám že se vám bude její blog líbit i když se teťka trochu hádáme.
tak čááááááááááááááááááááu
ADIA

17. července 2008 v 15:29
HmiAdia I Gdo believe I Dfailed you
HmiAdia I Gknow I've let you F#midown
HmiDon't you know I Gtried so hard
DTo love you in my Emiway
GIt's easy let it Ago...

HmiAdia I'm Gempty since you Dleft me
HmiTrying to find a Gway to carry F#mion
HmiI searched myself and Geveryone
To Dsee where we went Awrong
GThere's no one left to Emifinger
DThere's no here to Gblame
EmiThere's no one left to Atalk to honey
And tDhere aint no Gone to buy oEmiur innocencAe

®:
Cause Dwe are boF#mirn innocent
BelieEmive me Adia
We Aare still innoDcent
It's Geasy, we all Emifalter
Does it mAatter

HmiAdia I Gthought that we could Dmake it
HmiI know I can't Gchange the way you F#mifeel
HmiLeave you with your Gmisery
DA friend who won't Abetray
GPull you from your Emitower
DI'd take away the Apain
HmiShow you all the Gbeauty you'd possess
HmiIf you'd only Glet yourself beAlieve

®: x2

Believe me EmiAdia
We Aare still innoDcent

®:že by dědek?

16. července 2008 v 9:40
Co vidíš?
Fousatý a vlasatý dědek, nebo taky dvojice milenců, jak se objímá a líbá, obklopená listím vinné révy.

kolik je na obrázku tváří?

16. července 2008 v 9:38
Kolik odlišných tváří vidíš?
Já vidím tři.

Co uvidím na zdi?

16. července 2008 v 9:37

Najdi mimčo!

16. července 2008 v 9:35
Najděte na tomto obrázku miminko!Zdá se to být lehké ale je to docela obtížné!!

rozhovor před konzertem the best dan tour!

15. července 2008 v 11:33 Avril-rozhovory
V rozhovoru Avril prozradila mimo jiné i to, jak tráví během tour čas se svou láskou , manželem Derickem ze SUM41, a kde přišla ke svému novém tetování!!!
BRAVO:Kdy sis nechala udělat své nové tetování-hvězdičku?
Avril : Během turné v New Yorku!Měli jsme tam dvoudenní zastávku a já jsem zrovna neměla co dělat.Blbly jsme s mojí kamarádkou Allie, couraly po městě, zastavily se v kosmetickém salonu a nechaly si udělat nehty, pak jsme trochu nakupovaly, stavily se na jídlo (daly jsme si sushi, protože už jsem ho dlouho nejedla a miluju ho!) a cestou do hotelu jsme se zastavily v malém tetovacím studiu.Já jsem si nechala uělat hvězdičku na pravý předloktí s Allie si dala taky něco malýho.
BRAVO:Kolikáté tvoje tattoo to už vlastně je?
Hm, haha, myslím že už sedmý!
BRAVO:Chtěla bys jednou mít faaakt hodně velkých kérek, nebo si představuješ spíš spoustu takovýhle malých, jako jspu hvězdičky,písmena apod.!
Všechny tetování, co jsem si doteď nechala udělat, jsou pečlivě promyšlený a ...máš pravdu...mylinký.Nic velkýho jsem si udělat nenechala ani o tom zatím vůbec nepřemýšlím.Kérka přes celý záda z toho asi nebude (úsměv).Ale uvidíme, co není, může být.
BRAVO:Turné jedeš už celkem dlouho.Máš koncerty po celém světě, skoro každý den jsi v jiné zemi...Jak to, že vypadáš pořád tak skvěle?Vůbec na tobě není vidět únava ani to, že by tě to nudilo!Každý večer ta samá show, stejné písničky...
Jasně, každej večer v jiný zemi.To je zkrátka tour!Moje deska je ale nadupaná a zábavná, takže si díky tomu každej večer užívám spoustu srandy i na svých konzertech.Taky mám s sebou svoje tanečníky, hodně mi to pomáhá a nakopne mě to, když začnou dělat všechny ty svoje vychytávky!Nemůžu tam stát jako tvrdý Y!A taky nechci!(úsměv)Snažím se dávat ze sebe všechno.Energii si beru od fanoušků, každý večer na konzertě mě neskutečně nakopnou, je to neuvěřitelný! Přála bych vám to zažít.
BRAVO:Jak moc rozdílná je atmosféra na konzertech v Americe a v EVROPĚ?
V každé zemi je to trochu jiný.V Evropě jsou fanoušci hodně nadšený a nebojí se to dát najevo!Ječí, křičí, skáčou, zpívají se mnou, jsou totálně rozjetý!!Fanoušci v Evropě jsou super a dokážou vytvořit úžasnou atmosféru!Užívaj si to, jak se dá!V Brazílii to bylo taky šílený!Úplnej úlet!A Asie...to byste nepochopili!Fanoušci jsou tam třeba úplně potichu a jen poslouchají, jako na nějakém konzertě vážné hudby!V Japonsku je mezi jednotlivými písničkami, nebo když zpívám pomalejší baladu, třeba je taky úplné ticho! Ale pak dáme rozjetej song, jako třeba Sk8er Boi, a oni se úplně zblázní a najednou všichni skáčou a šílí!Je to pořádnej odvaz!
BRAVO:Jak se tvoje předchozí turné lišila od toho současného?
Hmm.Dřív jsme to moc neřešili, prostě jsme cestavaly a hrály moje písničky, jak se nám zrovna chtělo.Každej večer po koncertě jsem si pak sedla, zkoukla konzert na video kazetě,vzala si notes a psala jsem si poznámky, co bych příště udělala jinak.Takže se to vymýšlelo tak nějak po cestě.Tentokrát je to jiné, protože je to všechno super naplánovaný a vychytaný, včetně mýho hraní na bubny, haha!Nechci jen zpívat, ale chci mít super rockovou show a myslím, že to tak víc baví fanoušky!Je to zábava!!
BRAVO:Konzert jakých kapel bavily nejvíc ze všeho tebe?
Kluci z GREEN DAY byli fakt cool!Myslím že i SUM 41 sou na živo úplná pecka!!Samozřejmě jsem si nenechala ujít ani holčičí klasiku jménem SPICE GIRLS.Na konzerty moc nechodím,ale když už vyrazím, moc si to užívám!
BRAVO:Baví tě hrát spíš ve velkých halách, nebo v menších klubech?
Oboje je totálně rozdílný.Miluju to i to.Je to úžasnej pocit, stát v obrovské hale, kde je třeba 10 000 nadšených fanoušků...ale stejně tak úžasný je, užít si příjemně malej konzert v klubu pro pár lidí, kde se člověk cítí jako doma v obýváku.Je tam moc příjemná atmosféra a velká pohodička.Oboje má zkrátka něco do sebe!
BRAVO:Jak se ti daří kombinovat kariéru s láskou?
Hm, právě teď je náš vztah hlavně o mejlování, smskování, oba používáme komunikátory Bleckberry, díky kterým jsme pořád v kontaktu, a na počítači taky skype, pomocí kterýho si voláme.
BRAVO:Na pár konzertech na tour ti předkapelu dělají Jonas Brothers...
Jasně, dělám s nimi celkem 8 konzertů.Po světě mi předskakovali klici z Bois Like Girls a v Evropě jsou to na osmi místech práve Jonas Brothers.Rozhodla jsem se je podpořit a trochu víc zviditelnit i pro fanoušky v Evropě a nejen v USA!
TAK TO JE VŠE.DĚKUJEME BRAVU ZA SUPER ROZHOVOR A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ ČÍSLO KTERÉ VYJDE AŽ 24. ČERVENCE!HEZKÝ DEN
Nezapomeň!!!Kopíruj se zdrojem : http://svjetavril.blog.cz

byl jsi na avril?

12. července 2008 v 11:10
já byla!heč heč

fotky od avril z prahy

12. července 2008 v 11:08 Hot neWs!
byly jste na konzertě avril?já teda ano a musim říct že to byla fakt pecka
Exluzivní foto Avril Lavigne z Prahy

Exluzivní foto Avril Lavigne z Prahy


Podívejte se na exkluzivní fotky z pražského koncertu zlobivé Avril Lavigne. 10. července 2008 V úterý 8. července vystoupila v pražské O2 Aréně Avril Lavigne se svým aktuálním albem The Best Damn Thing, jež zatím zaznamenává pozitivní reakce ze všech stran. Toto zbrusu nové album, o kterém říká, že jí "šlo snadno od ruky", je tím nejlepším, co dosud natočila. Předkapelou na koncertě Avril bylo české tříhlavé broumovské těleso Imodium.


"Atmosféra celého koncertu a celková image Avril Lavigne byla jedna velká show, sladěná do růžových barech všech hudebních nástrojů včetně mikrofonu. Byla však velká škoda, že po organizované show nepřišel žádný hudební bonus v podobě přídavku," uvedla po skončení koncertu jedna z nadšených fanynek, která si pochopitelně nemohla nechat ujít vystoupení Avril v České republice.


Určitě velkým zklamáním pro věrné fanoušky bylo i to, že zazněly skladby hlavně z prvního a posledního alba. "Úžasným zážitkem z celého vystoupení byla hra Avril na klávesy při songu When You're Gone. To byla fakt pecka," doplnili další, kteří koncert sledovali.


Je více než jasné, že síla Avril Lavigne spočívá v její perfektní prezentaci na poli světového showbusinessu. O tom se právě návštěvníci úterního koncertu osobně přesvědčili.


Podobné fotoreporty a reportáže z dalších koncertů můžete očekávat v našem magazínu např. z vystoupení R.E.M., které se uskuteční 17. 8. 2008 v multifunkčním areálu Eden.


Abbey Dawn

10. července 2008 v 18:00 Avril L-videa